Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 58>
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 21:51
jassi, ti si najbolja mama koju dijete moze pozeljeti. obozavam mastovite mame koje iz nicega stvore nesto prekrasno za svoje dijete, a ne pribjegavaju kupovini u ducanu. nemam rijeci.....usvoji me? :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 21:56
dojdi mala k meni da te usvojim, no sam da znas kod mene je red, ja sam mama urlavicasmile96 pitaj bubamaru!!!!! hehehe
 
hvaladraga, no moj mali nije bas zainteresiran za maljanje bojama ali ga i ne silim jer dobis kontra efekt, ali voli kad mu mama napravi nekaj....razvlaci daskice sa slikama po cijelom stanu i karte i svasta....no isto tako zna projuriti izmedju radova kaj se suse pa su i on i majica i radovi jedna velika umjetnost
ok-kad useljavas mladjem bratusmile188
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:10
cuj, imam jurece bestije jednu u drugom pubertetu a jednu koja prelazi iz beba faze u pubertet. u svakom slucaju, danas sam jednog sisala jer je imao krakle po ledjima jer je morao rit nalijepiti na kutijicu koja se susi.

kaj da velim, sve me strah kak bu bor prezivio :)

vidimo se u ponedjeljak, bojim se da bu me netko morao doci sterati da se ne zadrzim predugo :)

hihi :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:21
kaj se mene tice mozes u dnevnoj i spavati......cekam te
 
hehehe da mi je bilo vidjet tu kutiju nakeljenu...hihihi
e fino u ponedelek s tobom isprobam krakle ...lalalaaaaaaa
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:23
kutija se jos susi na stolu. nemoj kupovati onaj gelasti krakle koji se malo teze razvlaci kistom. kupi onaj drugi koji je kao lak i nanesi deblji sloj boje i pucat ce ti velike pukotine.

hoces da ti donesem kutijicu da isprobas i sama kakve su? lako odem nabaviti josh :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:24
donesi mi dve kutije,platim, vec sam kupila lak...bus vidla koji je, ne da mi se sad kopati po spajzi
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:26
aj budem np. vidimo se u pon idem u kadu. zgnjecila me teta i vrat me boli manje ali zato me sve ostalo boli za vristat :( lavanda u kadi i spavam tamo :) hugs draga otkacena zeno :) i susjedo :) 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 22:30
hugs manijace koji ce mi rasturiti kiki...prosim polako sam da i nama ostane. e ako ides u kiku daj pls pogledaj na dijelu kuhinje, odma iza platna i bozicnog djela, da li su dobili kalupe za kolace  djecji motiv rudolf(sob) i prijatelji, bilo je u katalogu da ce dobit i cijena oko cca 7 kn taj komplet od mislim 4 kalupa...pls
 
laku noc suseda
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 00:31
ja cu popi...t,cd-eve si oslikavala,koja luda ideja,najoriginalnija do sada.ma ti si zeno cila originalna,skupa sa svojim radovima.i citan ti blog,i mogu rec da mi se jako,jako sviđa  Thumbs%20Up
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 09:35
btw glede cdova trazim nacin kako to napraviti a da cd ostane upotrebljiv. do sada neuspjesna i svi su neupotrebljivi za gledanje i slucanje, jedino za sto mogu sluziti je kao ukras :( smrc.....web veli da su osjetljivi pa si ti sad misli....smrc....

nagovorila majku, idemo u kiku trositi pare :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 10:27
hehehe, sad sam  i drugu stranu cd-a ofarcala s akrilom i sa kontur bojama ukrasila....lalalaaaa
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 10:31
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

btw glede cdova trazim nacin kako to napraviti a da cd ostane upotrebljiv. do sada neuspjesna i svi su neupotrebljivi za gledanje i slucanje, jedino za sto mogu sluziti je kao ukras :( smrc.....web veli da su osjetljivi pa si ti sad misli....smrc....

nagovorila majku, idemo u kiku trositi pare :)
 
pogledaj mi kalupe za kolace rudolf i drustvo-kuhinjski artikli-oko 7 kn!!!! uzmi miiiiiii
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 15:59
odgovorih ti tamo pa cu i tu:

kalupi nisu 7 kn nego 12.90. kupila sam ti soba (na slici cijeli sob rudolf), sanjke djeda mraza, bozicno stabalce i drveni konjic koji se ljulja (cesto je motiv na salvetama).

ako ti se dopadaju super, ako ne bum ih zadrzala :P


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 16:37
Jassi, kalendar je super, ali nisam vidjela cd!!!
Ali sam pročitala blog i jako se opustila i nasmijala!!!
Bravo majstoreice!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 17:49
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

evo prvi dio se skinuo:
 
 
 
ceka da se dignu druge slike
 
 
evo draga cd-a, sam si malo naprijed morala ici....kaj velis??
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 17:50
drago mi je za blog...hehehe nisam pisala dugo, morati cu......
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 18:00
a di ste sviiiiiiiiiiiiii....buba mara dolazi na kavu...ima jos voljnih?????
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 21:49
sam ocu reci da si ninochka i bubamara bile do sada kod mene i da su curke za pet...kak im je bilo  i kaj smo delale nek  same kazu......cure dobro dosle ste navek...a da i moj sin je bio odusevljen cak je dobio jedno prskavo kupanje u kadi s drustvomsmile96
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 22:14
nazalost drage moje radi blebeta s curkama danas nema novih radova...hehehe...a i malo sam usporila.......slijedeci tjedan obecavam ....tran tran tran
 
cure nadam se da niste kaj zamerile
 
a da bubamaro, sad sam smazala jos kolaca-njam mljac
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 22:40
evo mene na netu, nekaj zafrkavao komp (mrzim nebuloze, ali ne da mi se raditi pod drugim os-om). uglavnom, jassi vam je jedna totalno opicena baba od svega tri godine vise od mene i onda mi se pravi starijom hihihihi pih :)
mali princ je zakon, next time smo skupa na tepihu i igramo se s auticima. bum ponijela i neki crtic imam dobru kolekciju doma :)
a bubamara vam je jedna mlada curkica vrlo slatka i drazesna ;)
sve u svemu, iznenadan poziv, super se proveh i vrijeme je proletilo a kaj je najbitnije, ugostila nas je jassi ko princeze :)

repriza sutra nakon posla? ali malo kraca, ono do dnevnika pa gibam kucama svojim ;)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.