Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kala - Calla - Zantedeschia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kala - Calla - Zantedeschia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 35>
Korisnik
Poruka
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 15:44
neman poima jel exstra ali ja san zadovoljna.....al smrdiiii dok ga ne ukopaš u zemlju strašno...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
buba mara30 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje buba mara30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 19:32
evo moja kala ljubičastalagano vene.listovi i cvjeteki idu prema podu e sad....dal da ju već sad zasadim negdje u kamenjar listovi su počeli padat..
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 20:54
Ja kalu ne bi na direktno sunce, da se prži,stavila nikako.. kamenjari inače jesu na suncu...a zašto bi uvenula...hm....možda previše vode....ona se ne natapa nego se zalije i onda se održava vlažnom...eto ja svoje zalijem svakih 4,5 ili 6 dana.... tu tvoju bi ja lipo ostavila u pitaru negdi u polusjeni...ako je ružna onda tamo di je niko ne vidi....malo bi je zagnjojila i čekala bi slijedeče proljeće...i naravno - održavala bi je vlažnom....


sritno !
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 20:59
evo moje....slikana je jučer... ima 7 cvitova (slika mi nije baš nešto bistro ispala )

što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:02
sad dok nije lito i žestoko sunce ona nije u hladu ali loza poviše nje već polako počinje sa pravljenjem hladovine...tako da je liti skroz natkrivena i tako joj listovi dugoooo budu lipi i zeleni....sve do jeseni... neke su posađene ispod breskve...neke u pitare koje liti sklonim u hlad ..
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:05
11111..stvarno je prekrasna, reci koliko dugo cvjeta
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:09
evo ove ispod breskve...posađena je ovog prolječa kad san razdvaljala lukovice

što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:12
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

11111..stvarno je prekrasna, reci koliko dugo cvjeta



ima više od misec dana....ima slike u Ružino novo carstvo.....vidila si.....nadam se da će i tvoja ovako cvitati i na godinu imati potomke....ali nemoj je djeliti još dogodine jer ćeš onda imati u pitaru taman koliko triba ...samo ćeš joj u proljeće dati malo hrane, rastresti zemlju i nadodati malo friške ako bude falilo.....sad je malo zagnjoji...
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:40
Gledam tu vašu ljepotu od kala pa se sama sebi čudim,koliko pažnje i ljubavi poklanjam ovim mojim "paćenicama".Bijela kala je konačno dobila izboje. Ima ih četiri, a najveći 5 mm. Ma bit će nešto od nje, i žuta je tako ponikla, a sad već ima 5 cm. Zgodno je kad se ovako male bore za život. Kad porastu uživat ću gledati sličice ovih kržljavih listića.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
buba mara30 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje buba mara30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:58
hm,neznam ni ja zašto vene..i da tužna sam zbog toga..jučer sam na floraartu kupila bijelu mlada je sa puno mladih listića..e sad da nju držim na balkonu u polusijeni il na prozoru u boravku..neželim da mi uvene pomalo ko ova ljubičasta...
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 14:52
idu mi cvjetovi jupiii mislim da će biti 3 zasada ja sretna :D moram ju uslikat :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
holly View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje holly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 14:13
pozdrav svima koliko vas ima!!
  sto se tice kala e snjima bs nemam srece imala sam bijelu pa mi je gomolj strunuo pa sam mislila da je od previse zaljevanja ,pa sam kupila preljepu tamnu ljubicastu i evo je sad na balkonu u polusjeni nisam ju cesto zaljevala tu i tamo jer mi je prosla strunula i evo sad i ova trune mislim gomolj joj odlazi polako a tako je bila preljepa ocistila sam taj truli dio pa promijenila zemlju pa cemo vidjet sta ce bit..a imam zasaditu i zutu jos prije mjesec dana al ni da proviri van..ma koji joj je klinac..uf te ljepotice su bas osjetljive!!Cry
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2012 u 23:09
holly dobrodošlasmile73
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:35
koliko krasnih kala ovdje ima, ma bravo svima Clap, a posebno ove bijele Thumbs%20Up
 
vi se veselite cvijetu, a vidite ovu moju tek krenula, bila sam se zabrinula da možda neće ni izaći, ipak je ova zima bila oštra, al ona se neda...
 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 09:41
E, draga moja Pčelice, kad bih ja mogla fotkati moje od par milimetara, kojim se svejedno radujem, ti bi se jako hvalila sa svojima jer su velike i lijepe. Moramo se malo i nasmijati, zaista, moje moraš tražiti povećalom.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 13:08
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 19:32
voki...smile55
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 13:41

život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 17:01
voki ova bijela je kao umjetna.ne mogu vjerovati da ima više cvijetova nego lista.baš si srečković
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 21:13
voki divne su! i moja je konačno procvala, a bila sam uvjerena da nebu niš od nje.




belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.