Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lika1-moje cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lika1-moje cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 25>
Korisnik
Poruka
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 21:27
Hvala svima na pohvalama,ima toga još ali nisam imala baš puno vremena,pa ću sutra nastaviti sa slikicama.Cure moje niti ja prije nisam vidjela twistera dok nisam došla u Pevec,kad sam ga vidjela odmah mi je zapeo za oko ali mi se učinio skup (80 kn).Kako sam cijeli dan kukala o njemu MM je otišao u Pevec i kupio ga.Na etiketi je pisalo ešinant twister,za sad ga držim u kući i svaki dn prskam,ali kasnije ću ga iznesti na istočni balkon kao i drugoga,nadam se da će procvjetati.Kad sam ga dobila imao je pupoljke,ali je bio u malom pitaru pa sam ga presadila a to nije dobro dok ima pupoljke.Svi su se osušili i otpali.smile43
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 21:36
bit će to bslkon iz bajke, ako se ne varam- ove slike što vidim su na balkonu? jesi li slučajno pobrisala ostale slike sa photobucketa? ako ih izbrišeš, automat. se brisaju na tvojoj straniciSmile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 17:59
Da Minimode slike su sa balkona,pošto imam veliki balkon,ali je na moju žalost malo uzak pa se onda gužvamo!!!
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:03
Evo danas nastavljam sa svojom malom zbirkom,ovo je jedna jedina dupla pelargonija koja je preživjela od prošle godine,ostale je napala neka bakterijska bolest i sve su se osušile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:04
Svi su rekli i pohvalaili i za mene samo još ću dodati samo tako nastavi i svaka častsmile79
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:06
jedan mali bršljan
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:09
E sad ne znam što je ovo ali to je moja mama dobila na poklon od Bešlića,ima narandžasto-crveni cvijet,skoro slamnati.Tko zna o čemu je riječ neka mi napiše.
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:12
Ova mala dracena je kod mene na čuvanju,pošto mi je prijatelj 3 mj odsutan,pa sam ja postala privremeni udomitelj
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:40
Hvala Niho na pohvalama,ali ja se tebi draga moja mogu pokloniti do zemlje,a o kaktusima da ne govorim!!!!!Clap
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:42
Mala palmica koju mi je mm kupio za prošlo Valentinovo,imala je samo 5 listova i bila je posađena u ukrasni brod sa ostalim biljkicama,a pogledajte je sada
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:43
Liko, tako si stvarno skromna! Mali bršljan... a ova zbirka pelargonija me oduševila!!!

Stvarno predivno! Clap
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:44
Ovaj mališa je tako izgledao prije nekoliko dana pa sam vam ga morala pokazati
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:46
Ma Andrea01 hvala ti na pohvalama sada sam se Embarrassed
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:48
Ovo je moja dracena kupljena u Konzumu u tako jadnom stanju da mi je bilo muka kad sam je vidjela,no oporavila se i sad je baš ljepotica
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:49
Ma nemam šta bolan reći ma strava sve -koliko je stara palma
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:52
Ova dva dečka su u kuhinji i kao što vidite ne smeta im niti visoka temperatura niti vlaga,prije su bili u boravku ali pošto su se razgoropadili morali su se preseliti,a mm je dobio zadatak da zabije čavle u zid,ne pitajte me kako mi je kad krečim!!!!
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:54
Bogami Niho palmica sada broji drugu godinicu,ali odlično napreduje,moja susjeda ima istu takvu već 4 godine ali još nije tolika kao moja.nije da se hvalim........
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:57
Monstera se raširila u boravku pa je moram vezati za stup od mahovine jer mi mali stalno zapinje za nju kad se igra
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 19:00
Ova slika je od prošle godine a nadam se da će ove godine biti još veća i bogatija.MM joj je napravio armaturu za penjanje pa je sad malo vežem pošto mi je dosta lomi jugo
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 19:03
Ovo je moj balkon prošle godine,sad su na njemu još maćuhice,a kasnije dolaze opet surfinije,samo se još nisam odlučila koje boje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.