Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 263264265266267 272>
Korisnik
Poruka
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 11:52
bravo hoya,uvijek me najviše vesele slike prije i poslije jer tek se onda vidi trud uložen u uređenje.Žao mi je što ja nemam tih slika od prije,tek toliko da se utješim da bol u leđima nije uzaludna.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 12:38
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Juhuhu, sretan dan je blizu... A dvorište prekrasno, mama presretna... Što ćeš više!?
Ovo potpisujem i dodajem samo da sam i sama sretnija kad su dragi ljudi! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 16:05
Cvjetomanijak - da je to barem moj teren ... ovako improviziram
Tikvić - raduje me - za sada ide po planu
Camelija - ja imam i slike i bolove u leđima LOL
Misty - jesam sretna. Veselim se jer sve ne doživljavam na taj način da gubim kćer već da mi u dom dolazi još jedno dijete.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 19:51
Divno je hoya smile55
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 19:59
Svaka čast, uvijek je sve u savršenom redu kod tebe smile141
Rijeka

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 21:04
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

 
Ma, moon, možda sam neskromna, ali uživo je puno ljepše. Same slike nisu dobro ispale. U podne je cijela padina "ciklam - zelena".
Smrcko najbolje zna Wink !
 
Zašto bi bila neskromna - uvijek je kod tebe bilo nekako, meni, posebno lijepoBig%20smile
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 23:04

Stvarno si napravila čudo.
Super ti se sve razraslo za dvije godine, krasno je  smile141.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 10:16
Hoya, ti si živ dokaz da se sve može kad se hoće...Ma trebala si to snimit sve u gro planu da se možemo još više diviti...a cvjetni ukrasi su savršeni!!!Ma očito sveg što se primiš dovedeš do savršenstva, bravo još jednom Clap !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 11:21
Svesa, moon, anastazija - hvala vam !
 
Miro, vrt je u drugom planu. Imam slatke zadatke koji i tebe čekaju Wink. Iz iskustvati poručujem: Kreni već sada - divan je osjećaj kad znaš da je većna toga spremna, a imaš još puno slobodnog vremena.
 
Ivna, cijeli život učim i istražujem, isprobavam i samoj sebi se dokazujem. Ponekad u životu bolje prođu oni što ništa neznaju!
 
Zaželjela si da slikam iz bližega:
Početak
kraj
Ovo su mi najljepši dijelovi:
 
 
Moje ruže:
Puzajuća:
 
Ova mi je najdraža (poklon):
 
 
Ova baš nije fotogenična, ali je meni najljepša:
 
A ova mi je mezimica i još nikada nije ovako obilno cvala:
 
Nađe se poneki usamljani ljiljan:
 
malo žutila:
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 13:08
i na koncu ja nebi bila ja da javljanje ne završim sa dva od šest krumpika (trenutno na čuvanju Wink). Ipak je plavo - plavo :
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 14:22
hoya kod tebe je definitivno teško bilo šta izdvojit,jer je sve lijepo..mogla bi reći savršeno lijepo ,sukulenti,ruže ,krompirko moj najmiliji cvijet,ma sve..al u svoj toj ljepoti kolko god uživala ja se izgubim kad vidim njega,i da ti nekad ja navratim u dvor prije nego bi uopće bacila pogled na ljepotu vrta ja bi njega zagrlila i valjala se s njim,dragala ga..ma ja sam luda za njemačkim ovčarima,volim ih iznad svega..ova slika je meni najljepša ,ma vidi ga kako sa malim gleda hehehe

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 14:27
pogledala malo tvje cvijece, predivno je
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 14:33
Lijepo si pokazala slikama kako je bilo nekad,a kako sad.
A vidim da ti je dvorište spremno za veliki danTongue
Krumpirkići su posebno lijepiClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 14:34
kamenjar, je l' da ima pametan pogled Smile ? Moram ti se pohvaliti - naglo idemo na bolje. Postaje sve više prava maza. Jedini problem koji je ostao - predobar je čuvar. Nikome ne dozvoli prići dvorištu
 
stefice, dobro mi došla i hvala ti na lijepim riječima.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 14:40
ma pogled pametnice,lice ljepotana ,lijepi ,slatki čuvar...ja ga i ovako preko slike samo zavolila,da me vidiš po zadru kad šetam i gdje god ih vidim odmah im se obraćam dije ljepotan a oni odma repinom počnu mahat hehehe
hoya on i je čuvar i neke stvari ne treba forsirat..meni u dvor smije uć svako al blizu autu kad je tim u njemu nema šanse ,osim nas niko,neda nikom ni blizu,to je njegovo ...sve smo pokušali ,al ne ide i nek tako stoji,ponašamo se u skladu sa tim
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 19:32
Mali kaktus, tvoje hoste si vidjela ? Htjela sam slkati jednog ljepotana koji je iz tvog dvorišta "preko sedam gora" stigao i do mene. Uviejk se sjetim tebe i Anaide kad ulazim u dvorište!
 
Kamenjar, moguće je da se u zatvorenom prostoru osjećaju nesigurno. I naš je u boksu doslovno odvratan (bez pretjerivanja), a kad je na slobodi postao je med i mlijeko. Tako i samo mi smijemo do boksa.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 20:05
divne fotke kamenjara, mene su osvojile upotpunosti. A krumpirko, je jedan od mojih favorita od malena, podsječa me na djetinjstvo i more jer je mama imala ogroman na tersi. 
belica,zagreb
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 21:59
ajme krasne si nam slike pokazala,smile39
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 16:43
jako mi se sviđa tvoj cvjetnjak pod zidomsmile120 ali i sve drugo, ruže s kampanulama u pozadini Clap
sinko i ljubimac uživaju, vidi se da su obožavaniBig%20smileHeart
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 21:00
Drago mi je da ti se ispunila zeljaSmile,i ja imam zelja,uraditi zidanu ogradu,i valjda ce na jesen poceti radovi,jedva cekam...neke biljke cu morati presaditi,neke ce se unistiti,ali kad se zavrsi sljedi uredjenje kakvo sam zeljela...EmbarrassedLOL...nisam dosla pricati o mom vrtu...uzivala sam u slikamasmile64
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 263264265266267 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.