Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 159>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 15:14
Super si zrihtala i kamenjar i maslina i klematis...... valike novosti u tvom vrtu. Prlj (božur) ti je predivan i moj je nekad bio tako velik ali lani sam ga pomladila jer je stari panj propao, bil je veli starčić  smile223
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 21:51
Vidim da uz camelije imaš i lijepo cvijeće! Božur i calistemon su moji favoriti. pravi mali ljepotani!
A za kamenjar, meni su rekli da se on godinama stvara....stoga čista petica za početak!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 22:15
Prekrasno, Jagoda.
Kako sada izgleda tvoj adenium?
Da li je sazrilo sjeme?
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 22:52
Imaš lijepi broj prekrasnih cvjetnica,a tvoj kamenjar u nastanku dosta lipo i popunjeno izgleda u usporedbi sa mojim koji mi izgleda prazanUnhappySve ti je lipoClap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 22:56
Predivno cvjećesmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 23:02
Lijepo si se ponovila,a kamenjar će biti super kad se cvijeće razraste i djelomično pokrije kamen.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:11
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Lijepo si se ponovila,a kamenjar će biti super kad se cvijeće razraste i djelomično pokrije kamen.
Hvala ti Rain, dosta sam vremena izgubila dok sam krenula u izradu kamenjara, a sad po malo popunjavam i dodajem nove biljčice...Nadam se da će preživjeti najprije žarko ljeto, a kasnije i zimu....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:20
Originalno poslano od člana fuksija fuksija napisao:

Prekrasno, Jagoda.
Kako sada izgleda tvoj adenium?
Da li je sazrilo sjeme?
hvala ti Fuksija što posjećuješ moj vrt. Adenium  je počeo rasti, stvarati listiće i cvijetne pupove, ali još uvijek je dosta gol i nije za slikanje.Sjemenke su sazrile , nema ih puno i dosta su male.Ako želiš staviti ću ti u pismo nekoliko sjemenki pa probaj posaditi....Tebi ide dobro sa njima, pa bi i ovi moji također mogli izrasti kod tebe...TongueTongueWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:27
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

jako mi je drago da ti je limun oživio Big%20smile ...a za ostalo +5
Duda-Lave hvala ti što me redovno obilaziš i komplimentiraš....Limun me je stvarno obradovao kad su krenuli novi listići...Bila sam skoro sigurna da nije skroz smrznuo,Big%20smile ali dok nije krenuo sa listićim nisam bila na miru.....WinkWinkTongue
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:34
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Vidim da uz camelije imaš i lijepo cvijeće! Božur i calistemon su moji favoriti. pravi mali ljepotani!
A za kamenjar, meni su rekli da se on godinama stvara....stoga čista petica za početak!
Bergenia hvala ti na obilasku i pohvalama....Kamenjar sam napravila onako od oka i nije loše ispalo, ali je još uvijek malo prazno...Popunjavam svako toliko, kako kupim ili dobijem neku prikladnu biljku....WinkBig%20smileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:47
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Super si zrihtala i kamenjar i maslina i klematis...... valike novosti u tvom vrtu. Prlj (božur) ti je predivan i moj je nekad bio tako velik ali lani sam ga pomladila jer je stari panj propao, bil je veli starčić  smile223
Korjenko hvala ti na pohvalama....Moj je vrt jedna minijatura kad se usporedim s tvojom haciendom...Ja volim imati puno različitih biljaka pa onda moram imati "gužvu,"kako bi jedna moja suseda rekla ...kamenjar sam krenula raditi i nije ispalo loše, a tek kad biljke malo porastu....Prlj od moje mame je stvarno ogroman i vavek pun cveti....Iman još jedan gore kod mene ali nikad ni tako lep kako onaj dole...SmileWinkBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:52
Drage moje MIRA i SMRCKO hvala vam na posjeti i pohvalama....Trudim se da napravim da bude lijepo za oko, ali treba jako puno vremena i truda, ali i novčića, što i same znate....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 23:57
divno,divno,divno
bas tako,puno truda i novaca,i uspevas da sve bude lepo
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 00:11
kod tebe je uvijek sve lijepo, kamenjar lijepo napreduje. Ti si majstorica za sve. Posebno mi je drago što ti je limun ipak prživioClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 02:57
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 03:15
Drage LORA i GIO hvala vam na posjeti i pohvalama u ove sitne sate....Dok ste vi bile kod mene ja sam prebacivala slike...Nešto mi nije krenulo kako bi trebalo pa mi je prva slika krenula sama.....Dakle počela bi sa hibijima koji su krenuli i to bijeli i narančasti....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 03:34
Danas me je razveselio novootvoreni cvijet duplog amarilisa kojeg sam kupila u Pordenone na sajmu. Cvijet je isti kao na slici, prekrasan....
 
 
Ovo je slika amarilisa, pogledati ćemo i usporediti...
 
.
 
Ovo je slika drugog amarilisa koji se treba otvoriti vidijeti ćemo da li je isti kao na slici....
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 03:44
Još je nešto novo danas krenulo, bijeli irisi ....
 
 
 
Prijateljica me je razveselila sa prvim đurđicama iz njenog vrta...
 
.
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 03:59

U novom kamenjaru procvjetala je prekrasna lampranthus, poklon od Lantane....

 
 
 
 
 
 Ovi ostići stigli su iz Slovenije sa izleta u Arboretum....
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 11:50
Amarilis je stvarno predivan, no krasne su đurđice, a cvijet lamparantusa j baš poseban. Evo uvijek nešto novo u tvom dvorištu, uvijek nešto što se baš ne vidi na svakom koraku, ali i puno različitih predivnih cvjetova, tvoja sretna ruka drži to u predivnom stanju, iako ćeš ti reći, kako ništa posebno ne radiš, ne paziš, ne maziš......
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.