Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 00:54
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ja stalno obilazim tvoje cvijeće i uživam, ali danas se pitam što radiš ovako rano na forumu, zar nije tvoje vrijeme tamo negdje oko 2 u noći ? LOL
 
Istina je Otok krenula sam ranije nego obično. Baš sam mislila kako ću puno toga napraviti večeras tj  staviti nove slike, odgovoriti svima, kad ono niš od toga...Došao mi je nećak sa pozivnicama za vjenčanje i naravno, do sada smo ćaskali , pijuckali i papali...Sad idem pokušati dovršiti ono ranije započeto...Hvala ti na posjeti mome dvorištu i vrtu...WinkSmileBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 00:57
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

Morat ću produžiti radno vrijeme.....ne stignem svugdje prošetati, noge mi ne dajuLOL
 
Ne znam što da kažem nakon svega izrečenog.....ali ipak izdvajam predivni AmarilisClapClapClap
 
Hvala ti Lora što si redovan posjetilac i hvala ti na komplimentima za novi amarilis...Stvarno je poseban, cvijetovi su ogromni k tome još i dupliSmileSmileWinkWink...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 01:06
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Čak dva cvijeta ima lampranthus Wink. Baka tebi ne cvjeta jer možda nije dovoljno bio na suncu da napravi pup,  Jagodi sam poslala grančicu koja je već imala cvjetne pupove. Ako vam se tako sviđa onda bi mogle na jesen dio otkinuti i spremiti u kuću, a onaj dio iz zemlje će možda opet potjerati, ja mislim da njemu baš nije lako naškoditi, osim ako je dugo temperatura ispod 0 LOL 
 
Lantana hvala ti što posjećuješ moj vrt....Tvoj lamprić je stvarno prekrasan i pravi je ukras svakog vrta ili zida kao kod tebe. Imala sam sreće da je imao pupove, pa je brzo procvjetao...Koliko mu dana traju cvijetovi?Pokušati ću ga za zimu nekako zaštititi i možda dio spremiti u kuću, jer do sada imam loša iskustva ...Hvala ti još jedamput na prekrasnim biljkama koje si mi poslala...
smile78
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 01:11
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

predivan ti je vrt Jagoda ali moji favoriti su ipak bijeli irisi i mali bijeli iris sa plavim.... divota...
 
Hvala ti Hana na pohvalama...Ako još nemaš moj mali plavo bijeli iris, poslati ću ti ga,Wink naravno ako želiš..Wink
WinkBig%20smile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 01:17
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Predivno cvijeće imašsmile64
 
Miro 021 hvala ti, trudim se da imam puno različitog cvijeća i da bude u dobrom stanju....SmileSmileWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 01:34
Evo malo i novih slika ...Moj kamenjar se polako popunjava biljkama koje i svjetaju...
 
 
 
Irisi su potpuno rascvjetani,kao i amarilisi u pozadini..
 
.
 
Drugi amarilis je isto procvjetao , tako da su sad dva u društvu...Ima ih tu još ali vidijeti ćemo što će procvjetati....
 
 
Evo i drugi u gro planu...
 
 
Evo još malo oba amarilisa, veoma slična a opt različita...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 01:51
Još da vam pokažem kupovinu iz Opatije...
Ovo su viseće gazanije....
 
 
Evo i moje lewisie...Veoma lijepa biljka, jednu već imam ovoje druga boja...
 
 
 
Kupila sam i plavo-ljubičastu bakopu...
 
 
Kupila sam i sadnicu plave margarete kako sam je lani zvala, a koja mi se je izgubila...Ustvari ime joj je perikalis..
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 02:03
Za kraj prikaz hosti i heucera....
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 02:14
Nastavak hosti i heucera....
 
 
 
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 02:28
Jagoda, odi na spavanje,Wink pa do kada ću morati ostati da sve to pogledam i nadivim seClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 06:24
Koje kolekcije hosi, amarilisa, buketi majskih ruža, mala rapsodija u plavom - ona mi najročito pada u oko ... Koliko je tvoj vrt topliji od moga. Sav je rascvjetan, a ja tek brojim pupoljke.
A paket ! Svašta nešto, a sve posebno!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 06:49
krasne nove biljke posebno mala plava ;)

nemam još tvoj bijelo-plavi iris pa ću ga rado udomiti...samo se ne sječam jel ja tebi dugujem nešto?
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 07:24
Kamenjar i to rascvjetan,irisi,amarilisi,a lewisia sa svojim lijepim buketićima,perikalis plave boje,boje koja je rjetko zastupljena kod cvjetnica,hoste i to koliko vrsta..........ma šta ja nabrajam,sve,ama baš sve mi je lijeposmile64
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:38
Kamenjar  se lijepo popunjava,nove biljčice susmile227
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:39
smile93hoste i koraljne zvončike su predivni


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:45
Dobar ulov iz Opatije Thumbs%20Up
Ovu lewisiu su svi kupovali , stalno je bila gužva na štandu.....
Ča je ovo zadnje šatirano, ča i to je hosta??. Jako lijepa biljka
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:46
Hej ne znam što je ljepše heucere ili hoste, hoste ili heucere. Kamenjar se popunio, amarilisi obaraju s nogu, cvijeće sa sajma predivno izgleda, a ovo zadnje bijelo zeleno, kao kombinacija hoste i heucere, što je to - predivno je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:53
jagoda, prekrasne hoste i amarilisi i heuchere Clap
a bome si se sa lijepim cvijećkama i ponovila Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 22:45
Kamenjar se popunjava, već sada se vidi da će to biti jako lijep kamenjar. Viseća gazanija mi se čini jako zanimljiom. Nisam ni znala da ima i visećih.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 22:55
Divne biljčice si kupila!A kamenjar bu svaki dan sve bujniji i ljepši.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.