Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje cvijece,moj mali raj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje cvijece,moj mali raj

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moje cvijece,moj mali raj
    Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 12:20
nova san na ovom forumu,a vec ne mogu odoljeti da se ne pohvalim svojim biljcicama,nemojte zamjerit.ako pretjeran sa slikama ni to nemojte zamjerit.sve vas lijepo pozdravljam i nadam se da ce vam se svidjeti slike mog cvijeca.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 12:30
Pa to je i svrha ovog foruma, da se maksimalno dičimo svojim cvijećem. Samo ti stavljaj slike. Cvijeće ti je prekrasno pa ćemo svi uživati gledajući ga.smile78
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 12:34
surfinije i petunije su moje najdraže cvijece,uvijek me iznova ocarava raskos njihovih boja i cvijetova.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 12:40
vera zahvaljujem na podrsci i lijepim rijecima.smile95
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 12:51
Nemaš se što zahvaljivatiThumbs%20Up I mene su tako dočekali. Kad čovjek vidi svo ovo prekrasno cvijeće i vrtove lako se obeshrabriš. Kod sebe vidiš sve mane, a kod drugih ne. Kad te ne bi malo pogurali mislila bi da je samo kod tebe loše. Vidjet ćeš, dobro su društvo. I ja sam relativno nova ali sam lajavija od tebe pa imam puno postova.smile78
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 13:17
Kaca43 dobro ti nama dosla! Sto nas je vise to je veselije!I neces nam dosaditi sa slikama,uzgred prekrasna terasa zahvaljujuci tvom cvecu
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 13:33
znam tocno o cemu pricas,uspijela sam osijetiti svu pozitivi ljudi na forumu samo citajuci.kad sjednem za komp prvo sta otvorim je cvijet.info i zahvaljujuci vama nisam vise potpuna neznalica kad je cvijece u pitanju.ko zna mozda i ja postanem lajavica,najvjerojatnije i hocu uz dobro drustvo.saljem jos slicicapg[/IMG]
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 13:41
kad bi ja bila malo pismenija sto se kompa tice,onda bi znala zasto mi nije ucitalo prvu sliku,ovako neman pojma.
gioiaa puno hvalasmile169
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 13:44
probat cu ponovno

Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 13:48
dobro došla,stvarno je lijepo od tebe da si se prijavila na forum i da sa svima nama podjeliš radost koju osječaš prema cvijeću.surfinije su ti bajne i ja sam jedna koja ih obožava kao naj cvatuće biljke!   
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 15:12
stefica ja sam jednako odusevljena sa tvojim surfinijama,kao uostalom i svime sto raste kod tebe.smile57
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 15:22
duzna sam vam jedno pojasnjenje,naime slike koje vidite slikane su u raznim periodima,neke prije 15 a neke i prije mjesec i vise dana.poslala bi ja i friskije ali moji juniori nikako da se udostoje pa mi ih prebace sa aparata na komp.dakle,sto sam time htjela reci,pojedino cvijece mi vise ne izgleda tako reprezentativno,a opet neko mi je trenutno ljepse i raskosnije.npr. ostici mi trenutno uopce ne cvijetaju,a pelargonije su puno siromasnije cvijetom.ne zamjerite sto se kitim starim perjem,glavno da nije tuđe.smile79
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 15:32
Kaca, dobrodosla i nema nikakvih zamerki! Cvece je lepo i tvoje, zar je vazno kada je slikano?! Vazno je da ga gajis sa puno ljubavi i da smo ovde svi takvi, volimo da podelimo sve sa drugima (savete, slicice, semenke...). Samo ti salji slicice  i uzivaj... I mi cemo sa tobom!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 15:39
sijecam se da su mi pelargonije nekad bile pri samom dnu ljestvice naj cvijeca,a sad se pitam kako je to moguce,u sta sam ja gledala.sada su naravno pri vrhu,nimalo bez razloga.uostalom uvijerite se.

Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 16:10
Evo kad se hoće i na tersi uspijeva prekrasno cvijeće, i promijeni cijelu fasadu na zgradi.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 16:39
mimar toplo se zahvaljujem.
evo malo sukulentnih vrsta da vas ne uhvati monotonija od boja i cvjetova.bas san biser zapravo,bice i tu i boja i cvjetica.ovu vrstu cvijeca obozavan upravo zbog raznolikosti i neobicnih oblika.
com/albums/e4/kaca43/DSC_4642-1.jpg[/IMG]et.com/albums/e4/kaca43/DSC_4426-1.jpg[/IMG]36.photobucket.com/albums/e4/kaca43/DSC_4425-1.jpg[/IMG]
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 16:43
Dobro došla!Samo ti nama šalji sličice!
Balkon ti je već čini mi se premali!smile57 Onaj mali sukulent na prvoj sličici odmah ispod one klasične čuvarkuće- daj ga molim te uslikaj izbiza- nešto fenomenalno!A vidim da bu i cvjetao!

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 17:00
nesto san zabrljala,valjda necu ponovno.

ovo ste vec vidjeli,ali kontam da mozda netko i nije





Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 17:19
seflera hvala ti na dobrodoslici.
jeli mislis na ovaj krasuljak?

u vrtnom centru ga je izabrao mm,i uvijek me veseli kad on posegne za nekom biljkom i stavi je u kolica.prije bi me doveo ispred ulaza i uredno cekao,sad vise nije tako.uspijela sam u njega usaditi,koliko mi se cini dosta zainteresiranosti za cvijece.
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2008 u 17:19
onaj dlakavac ispod delfina mi je prekrasan.što ne znači da je ostalo cviječe manje lijepo.a i tko sam da ja sudim,kad i nemam što pokazasti.JOŠ.
ah da i ono žuto na prvoj slici mi je slatkač.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.