Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - FlowerLover  nudi/traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


FlowerLover nudi/traži

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: FlowerLover nudi/traži
    Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 15:33
Pozdrav,

Ovo su biljke koje imam u planu svakako nabaviti narednih godina i ono što trenutno imam od sjemena i biljaka... Ako nekome treba nešto o d ovoga što ja imam neka se ne ustručava pitati...
Lijep pozdrav!

TRAŽIM IMAM SJEME
Abutilon Astilbe (crvene, bijele,roza) Afrička tratinčica
Adenium Cinije Bečki karanfil
Agapanthus - bijeli Čuvarkuće  Bijeli karanfil
Allium Eševerija Bosiljak
Aster Hosta (obična zelena i svijetlo zelena s tamnijim rubovima) Campanula
Brugmansia - anđeoska truba Iris (plavi, žuti) Cinija
Chinese lantern Karanfilići(bijeli, roza, crveni, ružičasti, narančasti) Ivančica
Cobea Lavanda Jastučac
Datura Ljubičice -  plave Lavanda
Delospermum - osim ljubičastog Razne puzavice Ljetni čempres
Dicentra - bijela i crvena Ruže Menta
Dragoljub Ružmarin Nigela
Frezija
Pijetlova krijesta
Gazanije
Ružičasti karanfil
Gerberi
Ružmarin
Hemerokalis
Sitna maćuhica
Hibiskus
Slamnato cvijeće
Hortenzija
Statika
Hoste
Tratinčice
Iberis-rozasti
Ukrasna paprika
Jasmin
Ukrasni slak
Kalistemon
Pakujac - žuti
Kana

Klematisi

Krizanteme

Kukurijek

Lantana

Limun

Lonicera

Ljiljani

Ljubičice (kućne) - bijele, roze

Mandarina

Maslina

Mimoza

Narcise

Oleandar

Ostići

Oxalis versicolor

Pakujci (osim žutog, plavog i rozog)

Paprat

Pasiflora

Plumbago

Ranunculus

Sljez

Stictocardia

Strelicija

Sukulenti razni i sedumi

Sundaville

Tradescantia

Tree lily

Tulipani

Ukrasni suncokret

Voštani cvijet

Zumbuli


Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 19:14
nažalost nemam ono što tražiš,ali bih te molila ako imaš viška ruža, astibe, hoste i žuti pakujac.tnx od srca!ako bude sreće kasnije ću imati nešto s tvog popisa.
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 19:58
Originalno poslano od člana TaTjana43 TaTjana43 napisao:

nažalost nemam ono što tražiš,ali bih te molila ako imaš viška ruža, astibe, hoste i žuti pakujac.tnx od srca!ako bude sreće kasnije ću imati nešto s tvog popisa.


Žuti pakujac imam sjeme, ali to je prvi puta da sam pokupila sjeme pa se nadam da je uspjesno, budem poslala, adresu na pp
Astilbe i hoste nazalost nemam dovoljno, ono sto sam imala sam vec obecala, ali ako bude imam te na umu.
Što se tiče ruža mogu poslati reznice, ako mi netko kaže kada i kako uzeti reznice Embarrassed


Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 00:53
Pozdrav !!!!
Molila bih te ako može astilbe (razne boje), karanfilići (razne boje), hostu svjetlozelenu sa tamnijim rubom, sjeme nigele, pijetlova krijesta.
Kakve imaš puzavice i campanule? Šta je to statika?
 
Ja ti mogu poslati reznicu anđeoske trube bijelu. Reznice klematisa tek u proljeće.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 00:58
Ja imam narančastu kanu, oleander crveni, tradescentiu i delospermu. Mene zanima roza astilba, čuvarkuće, eševeria i žuti irisi. Čini mi se da je sada prevruće i da je bolje sačekati početak jeseni. 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 06:42
Ja ti imam loniceru žuto-bijelu, jasmin ali samo ovaj što ostaje u tegli, hortenzije..

Ja bih eševerije karanfile narančaste i ljetni čempres ako može..
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 09:27
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

Pozdrav !!!!
Molila bih te ako može astilbe (razne boje), karanfilići (razne boje), hostu svjetlozelenu sa tamnijim rubom, sjeme nigele, pijetlova krijesta.
Kakve imaš puzavice i campanule? Šta je to statika?
 
Ja ti mogu poslati reznicu anđeoske trube bijelu. Reznice klematisa tek u proljeće.


Hej!

Nažalost astilbe i hoste su nestale brzinom munje Big%20smile tako da ih više nemam za dijeliti...
Karanfiliće, nigelu i pijetlovu krijestu šaljem sjeme. adresu molim na pp
Puzavice su uglavnom sve na temi moj vrt u slikama pa si pogledaš... Campanule su također sjeme (kupovno) pa samo znam koliko piše na vrečici, a to je da su plave, roze i bijele.

Lijep pozdrav!
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 09:30
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Ja imam narančastu kanu, oleander crveni, tradescentiu i delospermu. Mene zanima roza astilba, čuvarkuće, eševeria i žuti irisi. Čini mi se da je sada prevruće i da je bolje sačekati početak jeseni. 


Hej!

Astilbe nažalost više nemam, čuvarkuće i eševeriju mogu i sada poslati, a za žute irise sam zapisala pa pričekamo jesen.

Adresa na pp

Lijep pozdrav!
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 09:32
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Ja ti imam loniceru žuto-bijelu, jasmin ali samo ovaj što ostaje u tegli, hortenzije..

Ja bih eševerije karanfile narančaste i ljetni čempres ako može..


Hej!

Može, to mogu donijeti dok idem svojima u kutinu u subotu ako hoćeš, ako ne onda adresa na pp

Lijep pozdrav
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 12:18
Može flower tako je bolje pa i ja tebi dam ovo što imam u subotu..bolje je nego slati poštom
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 12:58
Jel ima još ešverije?
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:21
Originalno poslano od člana antun007 antun007 napisao:

Jel ima još ešverije?


nema, ali mogu ja otici kupiti jos jednu ako ima pa ce biti... Smile
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 14:58
Ja se ispričavam svima kojima sam obećala poslati paketiće, ali u užasnoj sam gužvi pa nisam stigla... od 19.7. sam na godišnjem pa onda očekujte biljčice Smile
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 20:11
ja ti mogu poslati oleander bijelo i roza ako još želiš
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 21:26
Flo,kakav abutilon tražiš i kakav hibi?
Lantane ću ti pripremiti za sljedeću kavu(valjda bude drugi tjedanBig%20smile)
Pakujaca imam sjeme no sve boje se pomješane.Znam da u tom mixu nema žutog jer ga nemam.
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 09:20
pčelica7 moze oleandar, jos uvijek ga trazim! Hug

shasha donijela si mi na zadnju kavu grančice abutilona i hibija... 2 abutilona su mi se primila, ali ostalo nažalost ništa nije Cry isto imam i sjeme onog pakujca drugog s lijeva  Tongue koji već niče... I jedna palmica mi je nikla od tri sjemenke koje sam popikala u zemlju Hug


Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 21:54
Originalno poslano od člana FlowerLover FlowerLover napisao:

pčelica7 moze oleandar, jos uvijek ga trazim! Hug

 
može pošalji mi adresu na PP
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.